Hoşgeldiniz, 03 Haziran 2020

Suna ve İnan Kıraç Vakfı Burs Başvuruları

Suna ve İnan Kıraç Vakfı Burs Başvuruları

Suna ve İnan Kıraç Vakfı bursları başarılı üniversite ve yüksek öğrenim öğrencilerine verilmektedir. Burs başvuru belgeleri bursverenkurumlar.com adresinde belirtilmektedir.

Burs Başvuru Belgeleri Nelerdir;

  1. Burs Başvuru Mektubu
  2. CV
  3. Transkript
  4. Ve üniversites sınav sonuçları

15 Temmuz tarihinden yapılacak olan burs başvuruları öncelikli olarak değerlendirilmeye alınacaktır. Burs başvuru şartları, başarılı not çizelgesi (transkript ile CV, Maddi yetersizlikdir. Burs için verilecek olan ücret miktarı öğrencinin ihtiyaç ve başarısına göre belirlenecektir. Burs almaya hak kazanan öğrencilerin bursları mevcut eğitim sonuna kadar her yıl şartı olacak yenilenecektir. Bursların bir sonra yıl içinde devam edebilmesi için, öğrenci tarafından her yıl transkript (not çizelgesi) Suna ve İnan Kıraç Vakfına teslim edilmesi gerekmektedir. Not çizelgesinde en düşük not ortalamasının 2,5 olması gereklidir. Aşağıda belirtilen e-posta adresi üzerinden ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz

Başvuru tarihi : 15 Temmuz – 30 Ağustos

Burs Miktarı  : Yılda 2000 – 4000 TL

Sorularınız ve başvurularınız için: burs@svikv.org.tr

ÖNEMLİ UYARI: SORU ve ÖNERİLERİNİZİ YORUMLARDA PAYLAŞABİLİRSİNİZ. AYRICA BURSLARDAN ANINDA HABERDAR AŞAĞIDA BULUNAN SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

facebook burs

twitter burs

instagram burs

youtube burs

Burs İçin Kaydol !

E-POSTA ADRESİNİ GİR BURSLAR POSTA KUTUNA GELSİN

*************

Etiketler:

Sayfa Sonu Reklam Alanı
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.