Hoşgeldiniz, 10 Haziran 2023

MÜMDER – Marmara Üniversitesi Mezunları Derneği Burs Başvurusu

MÜMDER – Marmara Üniversitesi Mezunları Derneği Burs Başvurusu

Derneğimiz burs imkanından geçmiş yıllarda yararlanmış öğrenciler başvurularını tekrarlayacaklardır.

Burs başvurularını sadece Marmara Üniversitesinde hali hazırda öğrenci olanlar doldurabilir. Diğer üniversitelerden yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Burs Başvuru Tarihleri : 24 Eylül – 8 Ekim

Derneğimiz burs talep başvurularını “Hamilik Projesi” kapsamında değerlendirecektir. Hamilik projesi ile amaçlanan geleceğe daha donanımlı ve bilgili, tecrübe sahibi bireyler yetiştirmektir. Bu bağlamda bursiyerlerimiz üniversite eğitimlerinin yanında konusunda uzman eğitmen/iş adamı/devlet adamı ile buluşturularak tecrübe ve bilgi aktarımının yanında düzenleyeceğimiz kurs, seminer, okuma grupları, atölye çalışmaları, sosyal ve kültürel aktiviteler ile desteklenecektir. Burs talep başvurusu yapacak öğrencilerin “Hamilik Projesi” kapsamında kendilerine verilecek olan eğitim/öğretim faaliyetlerine katılmaları ve hamileri ile düzenli olarak buluşmaları gerekmektedir. Başvuru yapacak öğrencilerimizin başvurularını bu krıterleri göz önüne alarak yapmaları önem arzetmektedir.

Yapılan incelemeler ve gerçekleştirilecek mülakat neticesinde burs almaya hak kazanan öğrenciler (kurumsal web sitemizden – www.mumder.org.tr – yayınlanacaktır. Öncesinde kazananların açıklandığına dair duyurular sosyal mecralardan yapılacaktır. Duyuruları facebook.com/mumderorgtr , twitter.com/mumderorgtr , instagram.com/mumderorgtr adreslerinden takip edebilirsiniz. ) aşağıda adı geçen evrakları istenilen tarihler arasında dernek merkezimize ulaştırmaları gerekmektedir. İstenilen evraklar, başvuru formunda verilen beyanlar ile eşleştirilecek, beyana uymayan veya eksik olan evraklar tespit edildiği takdirde adayın burs başvurusu geçersiz sayılacaktır.

Burs almaya hak kazananlardan İSTENECEK EVRAKLAR:
1- Bir adet vesikalık fotograf
2- Öğrenci belgesi
3- Dönem sonu transkripti
4- Adli sicil belgesi (E-Devlet sisteminden çıktı alınabilir)
5- Anne ve babaya ait maaş bordrosu (E-Devlet sisteminden çıktı alınabilir)
6- Vukuatlı nüfus kayıt örneği (E-Devlet sisteminden anne veya baba T.C. numarası ile alınan belge)
7- Profesyonel olarak spor yapanlar için sporcu lisansı
8- Kuveyt Türk Katılım Bankasından size ait hesap numarası

BU FORMUN DOLDURULMASI ORTALAMA 15 DAKİKA SÜRMEKTEDİR

MÜMDER BURS BAŞVURU FORMU

ÖNEMLİ UYARI: Soru ve önerilerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz. Ayrıca yeni burs başvurularından anında haberdar olmak için Sosyal Medya üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

facebook burs

twitter burs

instagram burs

youtube burs

Burs İçin Kaydol !

E-POSTA ADRESİNİ GİR BURSLAR POSTA KUTUNA GELSİN

*************

Etiketler:

Sayfa Sonu Reklam Alanı
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.