Hoşgeldiniz, 03 Haziran 2020

Moskova ve St. Petersburg Eğitim Bursları

Moskova ve St. Petersburg Eğitim Bursları

İlk Başvuru Tarihi  : 1 Şubat

İkinci Başvuru Tarihi : 1 Mayıs

National Research University – Higher School of Economics (HSE)

Ulusal Araştırma Üniversitesinden Moskova ve Saint Petersburg’ta okuyan Yüksek Ekonomi Öğrencileri için burs fırsatı.

Moskova ve Saint Petersburg’da öğrenciler için tam burslu eğitim başvurularını kabul ediyor. Öğrencinin tercihine göre İngilizce ya da Rusça eğitim almak isteyen tüm öğrenciler burs başvurusunda bulunabilir.

Rusya’nın en iyi ve köklü üniversitelerinden sayılan Avrupa’nın doğusunda, Avrasya’nın sosyal bilimler ve ekonomi alanında lider olan üniversitesi Higher School of Economics – HSE, Bilgisayar bilimleri, sosyal bilimler, Matematik, ekonomi, uluslararası ilişkiler, yönetim ve beşeri ilimler alanlarında çalışmalar yapmaktadır.

Higher School of Economics HSE burslarına başvuruda bulunmak isteyen öğrenciler, www.bursverenkurumlar.com internet sitesinde bulunan başvuru bağlantısını takip edebilirler.

Higher School of Economics burslarına başvuruda bulunmak isteyen öğrencilerin, iki yıllık yüksek lisans programına dahil olmaları gerekmektedir. Burs yardımının yanında öğrenciler için Higher School of Economics – HSE öğrenci yurtlarında 1400 Ruble / Ay konaklama imkanı da sağlanmaktadır.

BURS BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

  1. Lisans derecesine sahip olunmalı ya da yüksek lisans eğitimi başlangıcından önce ki Eylül ayında mezun olunmuş olmalıdır.
  2. Burs başvurusu yapacak olan öğrenci adaylarının anadili İngilizce değilse, dil yeterlilik sınavı olan IELTS ya da TOEFL puanı gerekmektedir.
  3. Higher School of Economics – HSE diğer burs başvuru şartları için tıklayın https://www.hse.ru/admissions/graduate-apply.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

ÖNEMLİ UYARI: SORU ve ÖNERİLERİNİZİ YORUMLARDA PAYLAŞABİLİRSİNİZ. AYRICA BURSLARDAN ANINDA HABERDAR AŞAĞIDA BULUNAN SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

facebook burs

twitter burs

instagram burs

youtube burs

Burs İçin Kaydol !

E-POSTA ADRESİNİ GİR BURSLAR POSTA KUTUNA GELSİN

*************

Etiketler:

Sayfa Sonu Reklam Alanı
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.