Hoşgeldiniz, 30 Kasım 2022

Mavera Vakfı Burs Başvurusu

Mavera Vakfı Burs Başvurusu

Mavera eğitim ve sağlık vakfı tarafından verilen yurt içi ve yurtdışı burs başvuruları başladı. Burslardan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının yanı sıra, yabancı öğrencilerde faydalanabileceklerdir. Mavera Vakfı burslarından, okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise ve meslek liselerinin yanı sıra dersane ve kurs gibi eğitim kurum ve kuruluşları açarak işletmektedir.  Aynı zamanda yüksek okul, üniversite, lisans sonrası eğitim için, kütüphane, labratuvar, toplantı salonları, spor kompleksleri, yaşam merkezi ve yurtlar açarak işletmektedir.

Burs başvuruları bursverenkurumlar.com üzerinde belirtilen bağlantı üzerinden yapılmaktadır.

Burs Başvurusu İçin Tıklayın

ÖNEMLİ UYARI: SORU ve ÖNERİLERİNİZİ YORUMLARDA PAYLAŞABİLİRSİNİZ. AYRICA BURSLARDAN ANINDA HABERDAR AŞAĞIDA BULUNAN SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

facebook burs

twitter burs

instagram burs

youtube burs

Burs İçin Kaydol !

E-POSTA ADRESİNİ GİR BURSLAR POSTA KUTUNA GELSİN

*************

Etiketler:

Sayfa Sonu Reklam Alanı
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Elif dedi ki:

    Özel üniversitelerde okuyanlara burs veriyor musunuz?

  2. Sevim dedi ki:

    Bir oğlum var ilkokul 2. Sınıfa gidiyor devlet okulunda zeki çalışkan bir çocuk eşim asgari ücret alıyor .ben rahatsızím çalışamıyorum ayın sonu getiremiyoruz çocuğum burs alsa , eksiklik leri tamamlanacak.biliyorum okuyan kimse olmayacak yardım eden de ..

  3. Sevda dedi ki:

    Iki çocuğum var oğlum 2.sinifa baslayacak kızım da 5.sinifa nasipse.eşim sadece çalışan asgari ücret alıyor ben de kanser tedavisi aliyorum eğer faydalanabilirsek bu burstan çok büyük destek olmuş olacaksiniz ne yapmam gerekiyor?