Mavera Vakfı Burs Başvurusu

Haziran, Vakıf 8 Haziran
9.227 views

Mavera eğitim ve sağlık vakfı tarafından verilen yurt içi ve yurtdışı burs başvuruları başladı. Burslardan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının yanı sıra, yabancı öğrencilerde faydalanabileceklerdir. Mavera Vakfı burslarından, okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise ve meslek liselerinin yanı sıra dersane ve kurs gibi eğitim kurum ve kuruluşları açarak işletmektedir.  Aynı zamanda yüksek okul, üniversite, lisans sonrası eğitim için, kütüphane, labratuvar, toplantı salonları, spor kompleksleri, yaşam merkezi ve yurtlar açarak işletmektedir.

Burs başvuruları bursverenkurumlar.com üzerinde belirtilen bağlantı üzerinden yapılmaktadır.

Burs Başvurusu İçin Tıklayın

ÖNEMLİ UYARI: SORU ve ÖNERİLERİNİZİ YORUMLARDA PAYLAŞABİLİRSİNİZ. AYRICA BURSLARDAN ANINDA HABERDAR AŞAĞIDA BULUNAN SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

facebook burs

twitter burs

instagram burs

youtube burs

Burs İçin Kaydol !

E-POSTA ADRESİNİ GİR BURSLAR POSTA KUTUNA GELSİN

*************
Yorumlar

Yazıya 3 yorum yapılmış.

Elif 15 Ağustos

Özel üniversitelerde okuyanlara burs veriyor musunuz?

Sevim 26 Aralık

Bir oğlum var ilkokul 2. Sınıfa gidiyor devlet okulunda zeki çalışkan bir çocuk eşim asgari ücret alıyor .ben rahatsızím çalışamıyorum ayın sonu getiremiyoruz çocuğum burs alsa , eksiklik leri tamamlanacak.biliyorum okuyan kimse olmayacak yardım eden de ..

Sevda 3 Ağustos

Iki çocuğum var oğlum 2.sinifa baslayacak kızım da 5.sinifa nasipse.eşim sadece çalışan asgari ücret alıyor ben de kanser tedavisi aliyorum eğer faydalanabilirsek bu burstan çok büyük destek olmuş olacaksiniz ne yapmam gerekiyor?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

İlginizi Çekebilir
Sema Yazar Vakfı Burs Başvurusu

Sema Yazar Vakfı Burs Başvurusu

17 Ekim
33.282 views
Nef Vakfı Bursu

Nef Vakfı Bursu

15 Ekim
26.624 views
EÇEV Bursu

EÇEV Bursu

13 Ekim
5.981 views
Window