Hoşgeldiniz, 29 Mart 2023

Konya İlahiyat Derneği Bursu

Başvuru Tarihleri : 24 Ekim – 10 Kasım

Konya İlahiyat Derneği her yıl olduğu gibi bu yılda ihtiyaç sahibi öğrencilere burs ve para yardımı yapmaktadır. Konya İlahiyat Derneği bursu başvurusu yapmak isteyen ihtiyaç sahibi öğrencilerin aşağıdaki kriterlere uygun olması gerekmektedir.

 1. Konya İlahiyat Derneği burslarından Necmettin Erbakan Üniversitesi öğrencileri faydalanabilmektedir.
 2. Burs başvuru tarihi burs veren kurumlarda yayınlanan tarihler olup, burs başvurusu sadece internet üzerinden yapılmaktadır.
 3. Maddi desteğe ihtiyacı olan öğrenciler için planlanmış olan burslar, hayırsever vatandaşlardan toplanan bağış ve zekatlarla verilmektedir. Burs başvurusu yaparken bu konuya dikkat etmeniz ve yanlış beyanda bulunmamanız rica olunur. Gerçek dışı beyanda bulunanların bursları iptal edilir, bursların iadesi istenebilir.
 4. Konya İlahiyat Derneği ihtiyaç durumunda gelir ve giderlerinizi gösteren belgeler talep edebilir.
 5. Burs başvurusu esnasında verilen bilgiler, burs komisyonu tarafından incelenmektedir. Üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.
 6. Kendi adınıza yapılmayan bir başvuru durumunda ise bilgi@konyailahiyatdernegi.org.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.
 7. Burs başvuru sonuçları burs veren kurumlar internet sitesi veya Konya İlahiyat Derneği internet sitesi üzerinden yayınlanacaktır.
 8. Burs kazanan öğrencilerin 2 Aralık tarihine kadar Ziraat Katılım Bankası Mevlana Şubesinden hesap açtırarak, IBAN numaralarını Konya İlahiyat Derneği sitesi üzerinden dernek yetkililerine bildirmeleri gerekmektedir.
 9. Burs veren kurumlar internet sitesinde belirtilen tarihlerde burs başvurusu yapmayan öğrencilere yeniden burs başvuru hakkı verilmemektedir.
 10. Burs kazanmasına rağmen 2 Aralık tarihine kadar Ziraat Katılım Bankasından hesap açtırmayan öğrencilerin bursları iptal edilecektir.

  BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

ÖNEMLİ UYARI: SORULARINIZ ve BURSLARDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ TAKİP EDİN…

facebook burs

twitter burs

instagram burs

youtube burs

Burs İçin Kaydol !

E-POSTA ADRESİNİ GİR BURSLAR POSTA KUTUNA GELSİN

*************

Etiketler:

Sayfa Sonu Reklam Alanı
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar