Hoşgeldiniz, 10 Haziran 2023

İstanbul Niksarlılar Derneği Öğrenci Bursu

İstanbul Niksarlılar Derneği Öğrenci Bursu

İSTANBUL NİKSARLILAR DERNEĞİ ÖĞRENCİ BURSU

YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ BURSU BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR.

Değerli Niksarlılar,

Sevgili Öğrenci Arkadaşlar;

İstanbul Niksarlılar Derneğince büyük fedakarlıklarla 2011 yılından beri Niksarlı Üniversite öğrencilerimize vermekte olduğu öğrenci burslarının başvuruları başlamıştır.

Başvurular derneğimizin internet adresinden yalnızca online olarak yapılacaktır.

Başvurular 15 Ekim, saat 18:00’de son bulacaktır.

Lütfen açıklamaları okuyarak formları doldurun, başvurulardaki cevaplarınıza göre formlar değerlendirilecektir.

Net ve doğru cevap veriniz çünkü başvurunuz kabul olduğunda burs başvuru formuna yazdığınız bilgileri belgelendirmeniz istenilecektir.

Niksarlı olmayan, özel üniversitelerde paralı okuyan, 2 yıllık yüksekokullarda okuyanlara burs verilememektedir.

İstanbul’da okuyacak öğrencilerimiz burslarda öncelikli olup diğer şehirlerde okuyanlara imkanlar ölçüsünde burs sağlanmaktadır.

Lütfen burs kurallarının haricinde özel taleplerde bulunmayın, çünkü İstanbul Niksarlılar Derneği yalnızca İstanbul da ki yardımsever Niksarlıların bağışları ile sizlere bu bursları ulaştırmakta ve kıt kaynaklarla da olsa her yıl 75 öğrencimize aylık 200 TL. Burs sağlamaktadır. Başka kurum yada kuruluştan burs alıyorsanız başvuruda bulunmayın, unutmayın ki aylık 200 TL. de olsa bu imkandan yararlanmak isteyen yüzlerce gencimiz arkadaşınız bulunuyor.

Geçtiğimiz yıl 400 ü aşkın başvurudan burs komisyonumuzca titizlikle incelemeler sonucu tüm imkanlarımızı seferber ederek 82 öğrencimiz burs almıştı. Bu yıl da aynı hedefle yardımsever insanlarımızın desteği ile Niksar’ın çocuklarına fayda sağlayabilmek adına tüm bağışçılarımıza sonsuz teşekkürler.

Daha fazla öğrencimize burs sağlayabilmek adına hepimizi bu gönül köprüsünde imkanlarınız ölçüsünde burslarımıza desteklemeye davet ediyoruz.

Biliyor ve umuyoruz ki; en faydalı hizmet insanımıza yapılan eğitime yapılan gençlerimize yapılandır.

” Niksarlı olmak yeter.”

DERNEĞİMİZE BURS BAŞVURUSU YAPACAK ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE

  • Yeni eğitim öğretim yılı burs başvuruları 15 Ekim, saat 18:00’e kadar yapılabilecektir.
  • Derneğimize Burs Başvurusu yapacak  öğrencinin kendisi yada anne-babasından en az birinin doğum yeri veya nüfusa kayıtlı olduğu ilçe NİKSAR olması gerekmektedir.
  • Burslar 4 yıl ve üzeri üniversitede okuyanlar için verilmektedir. 2 yıllık yüksek okullar için yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.
  • Özel/Vakıf üniversitelerinde okuyan ya da okuyacak öğrencilerden TAM BURSLU okuyanlar dışındaki başvurular dikkate alınmayacaktır.
  • Lütfen formdaki tüm satırları tam ve özenle doldurunuz, belirtmek istediğiniz özel durumunuzu en alt kısımdaki belirtilen yere yazınız.
  • Başvurunun kabulü sonrası vermiş olduğunuz bilgilerin, belgeler ile doğrulatılacağını unutmayınız.
  • Online başvuru dışında elden yada posta yolu ile başvuru alınmayacaktır.
  • Burslar ve başvurular ile ilgili her gün 10.oo – 19.oo saatleri arası 216 330 34 60 ya da 0533 768 53 01 nolu telefonlardan bilgi alabilirsiniz.

NİKSARLILAR DERNEĞİ BURS BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYIN

ÖNEMLİ UYARI: Soru ve önerilerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz. Ayrıca yeni burs başvurularından anında haberdar olmak için Sosyal Medya üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

facebook burs

twitter burs

instagram burs

youtube burs

Burs İçin Kaydol !

E-POSTA ADRESİNİ GİR BURSLAR POSTA KUTUNA GELSİN

*************

Etiketler:

Sayfa Sonu Reklam Alanı
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.