Hoşgeldiniz, 08 Şubat 2023

Diyanet İşleri Türk İslam Birliği Bursu

Diyanet İşleri Türk İslam Birliği Bursu

Değerli Öğrenciler,

Türkiye’de eğitimini sürdüren öğrenciler için hazırlanan DİTİB Öğrenim Yardımı başvuru sistemine hoşgeldiniz.

2018/2019 eğitim ve öğretim yılı DİTİB Yükseköğrenim Eğitim Yardımı başvurusu için lütfen “Yeni Kayıt Oluştur” seçeneği ile kaydınızı başlatınız.

Eğer yükseköğreniminiz Almanya’da devam ediyorsa lütfen https://studium.e-ditib.de bağlantı adresi üzerindeki sistemden kaydınızı yapınız.

(Herzlich willkommen auf der Antragsseite zur DITIB Studienförderung für Studierende in der Türkei. Sollten Sie jedoch in Deutschland studieren, so klicken Sie bitte zur Weiterleitung auf folgenden Link: https://studium.e-ditib.de)

1. DİTİB Burs başvuruları 01 Ekim 2018 tarihinde başlayacak ve 19 Ekim 2018 tarihinde Almanya saati ile 18.00’de sona erecektir. Bu tarihlerden sonra yapılan başvurular kesinlikle değerlendirmeye alınmayacaktır.

2. Burs başvuruları çevrimiçi olarak DİTİB BursSis üzerinden yapılacak olup; telefon, posta veya e-posta yoluyla yapılan müracaatlar kesinlikle değerlendirmeye alınmayacaktır.

3. Yanlış, tutarsız bilgi veren ve evrakı eksik olanların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

4. Türkiye’de eğitimlerini sürdüren ve başvuruda bulunan öğrencilerinTürkiye İş Bankası ya da Kuveyt Türk Bankası’ndan kendilerine ait Eurohesabı bildirmeleri gerekmektedir.

ÖNEMLİ UYARI: Soru ve önerilerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz. Ayrıca yeni burs başvurularından anında haberdar olmak için Sosyal Medya üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

facebook burs

twitter burs

instagram burs

youtube burs

Burs İçin Kaydol !

E-POSTA ADRESİNİ GİR BURSLAR POSTA KUTUNA GELSİN

*************

Etiketler:

Sayfa Sonu Reklam Alanı
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. mina dedi ki:

    merhaba. turkiyede okuyan yabanci uyruklular da basvura bilirler mi?